Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

Tuborg Fıçı

Fıçı

Bira severlerin fıçı biradan tercih etmelerinin altında "Arjantin bardaklar" içinde gelen soğuk ve köpüklü bira yatar. Fıçı biranın özgün tadını evlere taşıyan Tuborg Fıçı, Arjantin bardaktan esinlenerek tasarlanan şişe ve kutusuyla bira severlerle buluşuyor.

Fıçı biranın tadının yanı sıra sunumuna da önem veren Tuborg Fıçı, başarısını ödüllerle tescilledi. 2007 ve 2008 senelerinde Tuborg Fıçı, şişesi ve kutusu ile Türk Standartları Enstitüsü tarafından "Altın Ambalaj" ödülüne layık görüldü. Aynı senelerde Dünya Ambalaj Örgütü tarafından düzenlenen WorldStar yarışmasından da her iki ambalaj ödülle döndü.

Tuborg Fıçı 50 cl'lik kutu ve çek aç kapaklı depozitosuz şişe ambalajlarında %5 alkol seviyesi ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Tuborg Türkiye marka sitesini www.tuborg.com.tr adresinde ziyaret edebilirsiniz.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.