Hizmet Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

Ameliyatsız Yüz Germe

Ultra V lift : Ameliyatsız cilt germe olarak tanımlayabileceğimiz bu yöntem çok ince iğneler içine yerleştirilmiş PDO (polydioxanone) isimli ince iplerin cilt içine, sarkan ve gevşeyen noktalara konmasına dayanmaktadır. Bu yolla ciltte oluşan reaksiyon ile bir tür yapıştırma etkisi oluşur ve bu etki ile sarkan cilt toplanır. Yan etkisi yoktur, işlem öncesi anestezik krem uygulanır. Ortalama 30 dk. da gerçekleştirilen ağrısız ve acısız bir işlemdir. Cilt altına yerleştirilen iplerin tamamı cilt tarafından 6-8 ayda emilir ancak collagen sentezi uyarısı uzun sure devam eder. Kalıcılığı 1 – 3 yıl arasıdır. Uygulamadan hemen sonra deniz, güneş, banyo vs yapılabilir. Ciltte meydana gelen gerginlik görünümü uydulamadan hemen sonra fark edilmekle birlikte 4 haftanın sonunda etkinliği daha net ortaya çıkar.
Yüzde, boyunda hem sarkmalara karsı lifting etkisi hem de ince kırışıkların giderilmesinde kullanılır. Yüz bölgesinden farklı olarak daha uzun ip materyali ile derin uygulama yaparak da kol altı, bacak içi, popo ve göğüs sarkmalarında da başarı ile kullanılmaktadır.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.