Hizmet Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

Jinekomasti

JİNEKOMASTİ (Erkekte meme büyümesi)

Jinekomasti, erkekte tek veya çift taraflı olarak meme dokusunun fazla gelişmesi ve kadın memesine benzer bir görünüm almasına verilen isimdir. Jinekomasti hastalarının çok büyük bir kısmında, kişilerin ciddi psikolojik travma yaşadıklarını ve sosyal yaşantılarının bu durumdan olumsuz etkilendiği görülmektedir. Operasyon sonrası bu hastaların kendilerine güvenlerini tekrar kazandıkları ve sosyal kaygılarının tamamiyle ortadan kalktığı rahatlıkla söylenebilir. Jinekomasti ameliyatında 2 teknik mevcuttur. Cerrahi işlem ya da liposuction ile yağ alma.

Yurtdışından gelen hastalarımız için öncelikle ilk iletişim telefon ya da mail yoluyla yapılmaktadır. Hastanın beklentileri doğrultusunda ameliyat şekli ve tarihini planlamaktayız. İstenildiği takdirde havaalanından karşılama ve konaklama sağlamaktayız. Hastamız geldiğinde ilk olarak doktorumuz muayene etmekte ve en uygun jinekomasti tekniğinin ne olacağına karar vermektedir. Aynı gün içerisinde anestezi tarafından muayenesi sağlanıp hasta ameliyata alınmaktadır.

Jinekomasti ameliyatı lokal ve genel anestezi altında yapılmaktadır. Bu ameliyat için hastanın 3-4 gün süreyle İstanbul’da kalması yeterlidir.

Hastamız ülkesine döndüğünde herhangi bir pansuman ve doktor muayenesi gerekmemektedir. Dikişler kendiliğinden eriyecektir.

Ameliyat sonrası hasta 1 ay süreyle korse takacaktır. Ameliyat sonrası 1 ay boyunca spor yapılması uygun değildir.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.