Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 
Min. Sipariş: :
Ticaret Koşulları: :

Element Int'l Logistics' Services // Lojistik servislerimiz

Element Logistic, global acente ağı ile müşteriye özel hizmetler taşımacılığının her alanında uzman bir ekip çalışması sunmaktadır.Element Logistic ile siz gereksinimlerinize cevap veren servisimizden ve insana önem veren yaklaşımımızdan yarar sağlarsınız. Bu yaklaşımı kullanarak biz müşterilerin beklentilerine odaklanırız ve yük ile iş akışınızı birleştiren çözümleri geliştiririz.Müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkileri inşa etme sürecinde her bir görevi eşit derede önem vererek ele alırız. Element Logistic’in ekibinizin bir parçası olması zamanınızı gerçekten harcamanız gereken alanlarda yoğunlaşmanızı sağlar. Biz, sizin adınıza global taşımacılığın incelikleri ile ilgilenirken siz zamanınızı Pazar arama ve geliştirme faaliyetlerine ayırabilirsiniz. Hedefimiz, işinizi daha kolay ve daha basit yürür hale getirmektir.Lojistik ve taşıma sistem ağları tüm dünyayı çevrelemekte olup, her gün inanılmaz oranda Cargo deniz,kara ve hava yolu ile taşınmaktadır. Yükünüzün varış noktasına seri ve güvenli bir şekilde ulaşacağından emin olmak adına, profesyonelliğine güvenebileceğiniz bir firmaya ihtiyacınız vardır. Element logistic bu gereklilikler doğrultusunda, tüm tecrübe ve donanıma sahiptir. Element, uluslar arası taşıma sahnesinde yer edinmiş saygın bir firma olarak, sadece uluslararası nakliye bağlantısı kuran bir firma olarak değil, yükünüz ile ilgili, gümrükler, Resmi Daireler ve Kurumlar dahilinde hizmet sağlayabilecek çalışma işlevi sunmaktadır.Servislerimiz hakkında daha çok bilgi almak isterseniz, lütfen www.elementlogistic.com adresimizi ziyaret ediniz.Türkiye’nin her noktasından dünyanın her noktasına ithalat-ihracat, FCL-LCL, Deniz-Hava-Kara-Raylı sistem ayırt etmeksizin yüklerinizi taşımak için hazırız. Sektördeki güçlü ilişkilerimiz bulunan iş ortaklarımızla birlikte size en iyi fiyatlarla en hızlı şekilde dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Her türlü yükleme talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.


Jale AKCAY

Marketing & Sales Representative

jale@elementlogistic.com

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.