Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 
Min. Sipariş: :
Ticaret Koşulları: :

Balık Yapay Yem (Silikon) Çantası

Ankara ilimizin, Pars Ticaret, As spor, Kuzucular Av, Doğa av ve diğer değerli uzun , güçlü geçmişi olan sektör pazarlamacılarının 1990 yılında henüz ülkemizde yapay silikon yemler çok da iyi tanınmıyor iken, bu yemlerin taşıma çantalarını Horizon dan temin etmeleri, Ankara coğrafi bölgesi göz önüne alındığında, o dönem balık yakalayıcılarının ne denli araştırmacı, gözlemci olduklarını ortaya koyar. Değerli kullanıcılarımıza müteşekkiriz.

Silikon ürünlerin plastiğe tepkimeleri ve kendi aralarında renk baskısı bu değerli yemlerin fire vermesine, performansların azalmasına neden olur.

Horizon silikon yapay yem çantaları bu nedenledir ki yüksek mikron değerlerdeki naylonlardan seçilir.

Dış cephe malzemesi güçlü corduro 600 denye kumaş, fermuar kafaları ve çıt çıtları pirinç ve/veya plastik ham maddelerden seçilerek , suyun ve diğer doğal şartlara direncin arttırılması amaçlanmıştır.

Onüç bölme bu modelimizin kullanım boyutları; 70 x 56 cm ve tarnsport ölçüleri; 24 x 21 cm dir

Her bölme 16 x 10 cm olarak dizayn edilmektedir.

Malzeme taşırken kutuların oluşturduğu gabari sorununu tamamen yok edebilecek bir kargo sitili

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.