Sağlık Turizmi MIC العربية Türkçe

Bilgisayar Kabloları kategorisinde toplam 5 adet ürün vardır.
Sırala: İsim
Göster: 10 ürün

DORAX CAT-6 UTP 24AWG DATA KABLOSU

Tüm data iletişimlerinde kullanılan BAKIR ve CCA (Bakır kaplı aluminyum), Cat5e, Cat6, Cat7 UTP, FTP ve SFTP korumalı, PVC (bina içi) ve PE (bina dışı), standart veya  LSZH dış kılıflı, iletişim kabloları

Dorax Cat6 FTP 24AWG Outdoor Data Kablosu

Bina dışı uygulamalar için UTP / FTP korumalı, askı telli veya normal gövdeli data kablosu

FIBEROPTIK 4 CORE 62,5/125 MM OUTDOOR ZIRHLI KABLO

Tüm dış mekan ve yer altı uygulamalarında kullanılmaya müsait 4 core 62,5/125 mikron tek tüplü Multimode Zırhlı dış mekan kablosu. Dış gövde PE.

FIBEROPTIK MULTIMODE SC 1 Mtr PIGTAIL

Sonlandırma işlerinde Fusion Splice ek için MM SC konnektörlü 1 Mtr kablolu fiberoptik konnektör

FIBEROPTIK SC-SC MM 2 MTR DUBLEX PATCH KABLO

Tüm fiberoptik uygulamalarında kullanılabilen MultiMode (62,5/125mikon) DUBLEKS, SC-SC konnektörlü 2 Metre uzunluğunda fiberoptik Patch Kablo

Jinemed Hastanesi
 
DR. Emre Çiçek
 
Estemedica