Hemen Katıl Oturum Aç


Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 
Min. Sipariş: :
Ticaret Koşulları: :

Tiny Love Yakala Beni Aslancık

Yakala Beni Aslancık`ın dairesel ya da düz bir çizgide hareket etmek üzere ayarlanabilen çok yönlü, akordeon şekilli bir bedeni vardır.
Hız kontrolü ve renkli düğmeleri vardır ve müzik ve neşeli köpek seslerini başlatır.
Motor hareket becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Yakala Beni Aslancık, bebeği kendisini takip etmeye davet eder ve emeklemeye başlaması için onu teşvik eder. Bebek daha iyi oldukça ve hızlandıkça hızı ayarlanabilir.
Zihinsel gelişimi artırır. Merak uyandırıcı tepki başlatan aktiviteler, bebeğin sebep sonuç ilişkilerini anlamasına yardımcı olurken onu tekrar tekrar denemeye teşvik eder.
Duygusal zekayı besler. Bebekler yeni arkadaşlarını her yerde takip ettikleri için, Yakala Beni Aslancık ve "ihtiyaçlarıyla" ilgilenmeyi öğrenirler.
Bebek emeklemeye başlamadan önce Yakala Beni Aslancık daire moduna getirin. Saat yönü ve tersi yönde dönüşümlü olarak değiştirin.
Oyuncağı bebeğinizin önüne yerleştirin ve ileri hareketini başlatmak için oyuncağa dokunun. Neşeli müzik ve yavaş hareket bebeğin dikkatini çekecek ve onu ileriye doğru uzanmaya ve sonunda emeklemeye başlamaya teşvik edecektir.
Hafifçe vurarak bebeğe Aslancık`ın nasıl hareket ettirileceğini gösterin.
Arada sırada Aslancık`ın bebeğe doğru hareket edecek şekilde yerleştirin.

Aldığı Ödülleri : Parents a Chaici
Snap Award
Hit 2002 Mamo
Dr. Toys 100 Best Children`s Products 2002
Buje Chip Classic Award Wınner
Best Toy Award (platinium)
Parentina Winner
Toy of the Year ( Yılın Oyuncağı)
Best Toy Award (Gold)
Winner Top Toy Development

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.