Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 
Min. Sipariş: :
Ticaret Koşulları: :

Manyetik Terapi Tabanlıkları (Yumuşak)

Yupilife ayakkabı tabanlığı hem rahat hem de çok miktarda mıknatıs bulundurduğundan güçlüdür. Ayakkabı tabanlığının bir başka özelliği ise tabanlığın kaymaması için ayakkabı tabanına bakan kısmında hafif bir yapıştırıcı bulunmaktadır. Ayağa yeterli miktarda hava dolaşımı ve destek konforu sağlamak için tabanlıkta havalandırma delikleri bulunmaktadır. Tabanlığa gömülü olarak 300 ve 500 gauss gücü arasında çeşitlilik gösteren mıknatıslar bulunur. Large tabanlıklar 42-45 numaralarına karşılık gelmektedir. Medium - Small tabanlıklar 39-42 numaralaryna karşılık gelmektedir. Mıknatısların ayaklarınıza sağladığı enerjiyle kendinizi gün boyu zinde hissedin! Kullanım Alanları: Dolaşım problemleri ve ayağınızdaki rahatsızlıklar için kullanılır. Tabanlık 100 Plus™ (Medium (T-11), Large (T-10))
 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.