Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 
Min. Sipariş: :
Ticaret Koşulları: :

Elektronik Sigara Kartuşu Adet fiyatı :4 TL

 

Elektronik sigara kartuşları aralarında farklı kategorilere ayrılır ve bazı kartuşlar sıvı saklama yanında aynı zamanda buharlaştırma görevinide üstlenir.

Yeni elektronik sigara kartuşları, kullan-at modellere son getirmiştir ve hepsi yeniden dolum yapılarak defalarca pratik ve ekonomik şekilde kullanım sağlar.

İçerisinde e-likit emme görevi gören pamuklu kartuşların tanesi, ortalama 2 hafta kullanım sonrasında değiştirilir. Pamuk içermeyen ve özel damlatım sistemi ile çalışan kartuşlar ise rahatlıkla temizlenip aylarca pratik bir şekilde kullanılabilir.

Başlıca buharlaştırıcı kartuş ve ağızlık model isimleri; Dse, Ego, Tank Sistem, Drip Tip, Atomizer, Cartomizer ve Clearomizer olarak bilinirler.

 

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.