Firma Bilgileri

Demos Endüstriyel Sistemler, özellikle telekomünikasyon sektöründe kurulum ve bakım amacı ile kullanılan cihaz, alet ve sarf malzemelerinin ithalat ve satışını gerçekleştiren bir kurum olarak 2007 yılında İstanbul'da ticari hayatına başladı. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Demos, günümüze dek hep ihtiyaçları önceden belirleyip hazırlık yaparak müşterilerinin işini hızlandıran ve rahatlatan bir anlayış içinde hareket etti. Müşteri memnuniyetini prensip edinen Demos, hala aynı vizyon ve dolu dizgin bir tempoyla çalışmaya devam etmektedir.
Bugün Türkiye çapında yüzün üzerinde ürün çeşidinin satışı, Demos kalitesi ve güvencesiyle gerçekleşmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en uygun ürünlerle, sorunlarını ise içten bir ilgi ve ivedilikle çözmeye özen gösteren Demos, bunu başarabilmeyi özverili çalışmalarına ve de üretici firmalarla kurduğu karşılıklı güven ortamına borçludur. Demos, tedarikçileriyle olan işbirliğinin gerektirdiği her türlü göreve sahip çıkmış ve karş... ... [ Ayrıntılar için tıklayın ]

 

İletişim bilgileri

Şirket adı : Demos Endüstriyel Sis. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 
Şirket adresi : Çakmak Mah. Başaran Sok. No:6a ümraniye istanbul İstanbul
Posta kodu :  
Telefon numarası : 0 (216) 415 80 87  
Faks numarası : 0 (216) 415 64 83 
Şirket WebSitesi : http://www.demosmuhendislik.com 
E-posta :  
İlgili kişi : Osman Demirel  

"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.