Hizmet Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

Burun Estetiği

Burnun yeniden biçimlendirilmesini sağlayan cerrahi işleme rinoplasti adı verilir. Burun yüzde en dikkat çekici noktalardan biridir. Bu nedenle kişinin kendi burun sekli ile ilgili algısında bir hoşnutsuzluk var ise bundan günlük yaşamında kaçınması oldukça zordur. İnsanın hoşlanmadığı yada çevresi tarafından kabul görmeyen bu durumu kendine güveni, psikolojik durumu ve sonuç olarak sosyal ve iş yaşamındaki konumunu da olumsuz etkilemektedir. İşte tam da bu nedenledir ki rinoplasti (burun estetiği) tüm plastik cerrahi girişimleri arasında en sık uyguladığımız işlemdir.

Rinoplasti sayesinde burnunuzun boyutlarını küçültmek ya da büyütmek, burnun ucunun ya da kemerinin şeklini değiştirmek mümkündür. Rinoplasti ile burun deliklerini daraltabilir ya da üst dudağınız ile burun arasındaki açıyı değiştirebiliriz. Ayrıca, rinoplasti bir doğum defektini ya da yaralanmanın etkilerini düzeltebilir veya nefes almakta yaşanan sorunların giderilmesine yardımcı olabilir.

İdeal burun operasyonu nasıl olmalıdır?

İdeal burun operasyonu sonrasında, kişinin yüzü ile tam uyumlu, kişilik özelliklerini yansıtan doğal görünümünden uzaklaşmamış bir burun elde edilmelidir. Rinoplastide amaç ideal estetik ölçülerini yakalamaktansa ameliyat olmuş duygusu yaratmamaktır.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.