Hizmet Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

Botoks

Son yıllarda fazlasıyla talep gören ve özellikle bayanlar tarafından tercih edilen bu işlem Avrupa'da her kesim ve her yaşta ihtiyaç doğrultusunda uygulanan bir uygulamadır.
Ortaya çıkışından itibaren büyük bir hızla yaygınlaşan botoks uygulamaları, bilinen en hızlı kırışık yok etme metodu olarak ününü korumaktadır. Özellikle ülkemizde, ünlüler tarafından denenmeye başlaması ile birlikte, hızla halkın her kesimi tarafından tanınmış ve yapılan operasyonlar ilgiyle izlenir olmuştur. Botoksun bu derece bilinir olmasının en büyük sebebi, uygulamaların canlı birer örneği olarak karşımızda duran, kırışıklarını yok etmiş ve güzelliklerine güzellik katmış ünlülerdir.
Botoks yaygınlaştıkca yeni ve farklı kullanım amaçları da ortaya çıkmaktadır. Örneğin, yalnızca kırışık gidermek için değil, aynı zamanda aşırı terleme tedavisinde de botoks yöntemleri uygulanmaktadır.

Botoks yapı itibari ile bakteri toksinlerinin, laboratuar ortamında insana zarar vermeyecek biçimde düzenlenerek uygun hale getirilmesi ile oluşur. Bu materyal uygun sıklıklar ile kırışıklarını giderilmesi istenen bölgeye, deri altına enjekte etmek sureti ile uygulanır. Bu uygulama esnasında vücudunuzun ihtiyaç duyduğu doz ve seans sıklığı, aralığı uzman hekimler tarafından belirlenecektir ve uygulanacaktır.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.