Hizmet Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :CFR

Alın Gerdirme ve Yüz Gerdirme

Alın ve yüz çizgilerimiz, mimiklerimizi ve simamızı oluşturan en önemli etmenlerdendir. Eğer stresli bir hayat yaşıyorsak, alın çizgilerimiz direk olarak bundan etkilenecektir ve yüzümüzde sinirli çizgiler belirecektir.

İnsanlarda ilk izlenim çok önemlidir. Bir iş görüşmesine gittiğinizde veya ilk kez tanıştığınız kişinin karşısına çıktığınızda ilk izlenimi görünüşünüz, özellikle yüz ifadeleriniz bırakacaktır. Eğer kırışık ve sinirli bir alna sahipseniz, insan psikolojisi gereği, kaşık çatlı biri olduğunuz izlenimi ortaya çıkacaktır. Bu durumda kişiler, size karşı “sinirli” etiketi yapıştıracak ve önyargı ile yaklaşmaya başlayacaktır. Ancak bu durumun aksine, pürüzsüz ve kırışıksız bir cilt, insanlara güven hissi verecek ve size karşı olumlu bir ilk izlenim edinmelerini sağlayacaktır.

Tüm dünya için durum böyledir. İş adamlarının, sanatçıların ve şarkıcıların yüz çizgileri gergin ve pürüzsüzdür. Bu da imaj için olmazsa olmazlardan biridir. Siz de iyi bir imaja sahip olmak istiyorsanız alın ve yüz çizgilerinizin kırışıktan uzak, gergin olması gereklidir.

Alın ve yüz gerdirme operasyonları, derinin belirli bölgelerine çeşitli kimyasallar ile yapılacak müdahale ile, daha sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmanızı sağlar. Tüm bu operasyon, yeterli uzmanlık ve tecrübeye sahip hekimler tarafından gerçekleştirileceği için herhangi bir komplikasyon riski bulunmamaktadır.

Alın ve yüz gerdirme operasyonları, ihtiyaç duyduğunuz dozaja göre çeşitli seans aralıkları ile yapılmaktadır. Yaptıracağınız alın ve yüz gerdirme operasyonunun kaç seansta tamamlanacağı ihtiyacınıza göre değişmektedir. Bu bilgiyi yapılan analizler sonucunda doktorunuz size verecektir.

Stres, çevresel faktörler, yanlış beslenme ve yanlış kozmetik gibi pek çok faktör sonucu ortaya çıkabilecek olan alın ve yüz kırışıklıkları, gerdirme operasyonu ile ortadan kaldırılmadığı sürece, kişinin güzelliğini bozacak ve yaşlı bir görüntüye sebep olacak en önemli faktörlerdendir. Kişiler bu kırışıklıklar sebebi ile yaşlı görüneceklerdir ve bu görüntüleri sebebiyle psikolojik olarak olumsuz etkilenerek özgüvenlerini kaybedebileceklerdir.

Herhangi bir kırışık olarak bakılmaması gereken bu durumun gerek imajınız gerekse psikolojiniz üzerinde farklı etkileri olabilir. Alın ve yüz gerdirme operasyonları ile bu problemi çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.