Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

Anestezi ve Reanimasyon

Tıbbın tüm dallarında olduğu gibi özellikle de anestezi alanında hızlı bir gelişim yaşanmaktadır. Günümüzde anestezi altında ve anesteziye bağlı görülen komplikasyon ve yan etkiler yok denecek kadar azaltılmış, hem hasta hem de operatör için en konforlu ameliyat şartları oluşturulmuştur.

Hastanemizde anestezi ve anestezinin denetimindeki yoğun bakım hizmetleri 24 saat uzman hekimler tarafından sürekli olarak verilmektedir. Ameliyathanelerimiz ve modern yoğun bakımlarımız her türlü ameliyat ve tedaviye olanak sağlayacak şekilde cihazlar ve ekiple donatılmış, kullanılan alet ve ilaçlar tüm dünyanın kabul ettiği, yeni geliştirilen ve güvenilirlik düzeyi en üstün olanlardan seçilmiştir. İnsanların en çok çekindiği ve korktuğu, çünkü birçoğu için bilinmeyenlerle dolu olan anesteziye en üst düzeyde önem verilmesi hem verilen hizmete olan bakış açısının, hem de modern tıbbi gelişmelerin getirdiği bir zorunluluktur.

Anestezi Tekniği

Uygulanan yöntem uyutularak veya uyutulmadan olsun hastanın ve operatörün en konforlu durumda olması sağlanacak şekilde düzenlenmektedir. Operasyonun tipi, yeri, süresi ve hastanın genel durumu, hastalıkları, kullandığı ilaçlar, alerjileri göz önüne alınarak ilaç dozları ayarlanmakta ve operasyon sona erdiğinde hayatın tamamıyla eski haline dönmesi sağlanmaktadır.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.