Ürün Detayı

Birim Fiyatı:0,00 $
Min. Sipariş: :0 adet
Ticaret Koşulları: :

Ağız Diş ve Çene Hastalıkları

Ağız ve Diş Sağlığı Bölümümüz, koruyucu dişhekimliği, pedodonti (çocuk dişleri), endodonti (kanal tedavisi), konservatif tedavi, protez, periodontoloji (dişeti hastalıkları) ve ağız cerrahisi gibi genel dişhekimliği uygulamalarına ilaveten, estetik dişhekimliği, implantoloji ,çene-eklem hastalıkları ve ileri çene cerrahisi gibi özel konularda da hizmet vermektedir.

Bölümün en önemli özelliklerinden birisi Hastane dişhekimliği” uygulamalarıdır.Allerjik, ciddi bir sistemik hastalığa sahip bireyler, kemoterapi veya radyoterapi gören hastalarin diş tedavileri hastane bünyesinde bulunan 21 bölüm ve 29 uzman doktoru içeren diğer medikal branşlarla referans ve konsültasyonlarla hızla ve güvenle tamamlanabilir.

Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü yapılan ileri implantoloji ve çene cerrahisi uygulamaları sayesinde, çene kemiklerinde aşırı erimeye bağlı yıllardır dişsiz olan bireylerde sabit protezler yapılmasını sağlamaktadır.

 

Resimi büyütüp, küçültmek için farenin kaydırma tuşunu kullanınız. Büyütülmüş resmin diğer kısımlarını görmek için, resim üzerinde farenin sol tuşuna basılı tutarak kaydırınız.


"Sanal Ofis" hizmeti Merhaba Türkiye tarafından sağlanmaktadır. MerhabaTurkiye, Ürün Kataloğu, Firma Kataloğu ve Ürün Fırsatları hizmetleri vermektedir.